DATE COMPANII

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adresa de înregistrare a Companiei:
49 Augustyna Kordeckiego Street
04-330 Warsaw, Poland

Telefon: +48 22 463 47 01
Fax: +48 22 463 47 49

Tribunalul districtual pentru orașul Varșovia din Varșovia, divizia comercială nr. 13 a Registrului Național al Curții

KRS number: 0000596969
TAX number: 1132590157
REGON: 140383900

ADRESA BIROULUI

80 Lucerny Street
04-228 Warsaw, Poland

ORE DE LUCRU

Luni – Vineri:
Sâmbătă:
Duminică:
8:00 – 16:30
Închis
Închis

Departamentul de vânzări zapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Șeful Departamentului de vânzări și operațiuni
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127
Maksym Klymko
Reprezentant senior de vânzări
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. (+48) 509 856 033
Jan Piwowarski
Reprezentant de vânzări
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. (+48) 504 916 177
Kacper Ostrowski
Reprezentant de vânzări
E-mail: k.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 220
Sara Kiczor
Reprezentant de vânzări
E-mail: s.kiczor@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 095
Karol Kryczka
Reprezentant de vânzări
E-mail: k.kryczka@bbats.pl
Tel. (+48) 503 926 540
Maria Chrostowska
Reprezentant de vânzări
E-mail: m.chrostowska@bbats.pl
Tel. (+48) 507 204 128
Katarzyna Marek
Reprezentant de vânzări
E-mail: k.marek@bbats.pl
Tel. (+48) 502 934 829

Transport pe cale ferată rail@bbats.pl

Kamil Szablewski
Manager de transport feroviar de marfă
E-mail: k.szablewski@bbats.pl
Tel. (+48) 501 062 392
Cezary Olczak
Transportator feroviar și aerian
E-mail: c.olczak@bbats.pl
Tel. (+48) 503 926 612
Marcin Świętochowski
Asistent transportator feroviar de marfă
m.swietochowski@bbats.pl
Tel. (+48) 507 203 814
Kamil Konieczny
Transportator feroviar și maritim
E-mail: k.konieczny@bbats.pl
Tel. (+48) 503 926 606
Aleksander Nowiński
Asistent transportator feroviar și aerian
E-mail: a.nowinski@bbats.pl
Tel. (+48) 733 221 003
Adam Hys
Asistent transportator feroviar și maritim
E-mail: a.hys@bbats.pl
Tel. (+48) 504 916 089
Piotr Biernat
Agent de transport maritim junior și feroviar
E-mail: p.biernat@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 977
Paulina Budzyńska
Agent de transport maritim junior și feroviar
E-mail: p.budzynska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 603 413 803